телефоны ОГА

720100  Баткен шаары Т.Садыков к­очосу-1    (03622) факс 5-01-17  эл.почта: batken@bishkek.gov.kg

Баткен областынын мамлекеттик администрациясынын аппаратынын кызматкерлери

Фамилиясы, аты-жөнү, кызматы телефон номерлери
Кыргыз Республикасынын Баткен областындагы ыйгарым укуктуу өкүлү
Разаков Жеңиш Парпиевич 5-00-01
Кабылдама 5-00-01
Айжигитова Акбермет Азаматовна 5-09-62
Биринчи орун басары
Имаров Абдибакир Имарович 5-00-02
Кабылдама
Алдашова Апал  5-05-76
Орун басары
 Ботоев  Атамбек Ботоевич 5-00-04
Кабылдама
Алдашова  Апал  5-05-76
Орун басары
5-00-03
Кабылдама
Имарбекова Назгул Элчибекона  5-07-50
Аппараттын жетекчиси
Абдырахманов Сайитбек Кутбаевич  5-00-06
Кабылдама
Исмаилова Жылдыз 5-00-05
Пресс-катчы
Бердишев Мамажан Молдоевич 5-05-13
Жардамчысы
Тешебаев Кумар 5-03-46
Юрист
 Кудайбергенов Айылчы Аманатович
Системдик администратор
Рысалиев Абдусаттар Амракулович  5-02-35
Уюштуруу  иштери жана жергиликтүү өзүн-өзү  башкаруу бөлүмү
Начальник
Бахавадинов Эрмек Ибрагимович 5-01-12
Башкы адистери
Сейдакматов Алишер Садиллаевич 5-03-47
Сайкалов Кубаныч Сайитбурканович 5-03-47
Кадрлар сектору
Сектор башчысы
Абдырахманов Ажибай Абдырахманович 5-01-54
Жетектоочу адиси
Жалилова Нуржамал Исаевна 5-01-54
Экономикалык өнүктүрүү жана инвестицияларды тартуу  бөлүмү
Начальник
Хамрабаев Салижон Хамрабаевич 5-01-19
Башкы адиси
Набиев Адыбек Асанович 5-05-29
Жетектоочу адиси
Имаралиева Батма Сейдакматовна 5-05-29
Салимбекова Зарина 5-05-29
Ишкердикти өнүктүрүү жана туризмди колдоо боюнча сектор
Сектор башчысы
Адылбеков Азизбек   5-12-86
Матмуратов Алымбек
Финансы бөлүмү
Башчысы
Гапаров Кулекбай 5-03-27
Башкы адистери
Айипов Мирлан Бухаралиевич 5-09-615-03-27
Сейитказыев Алтынбек 5-09-61
Жетектоочу адиси
Омурзакова Индира Анарбаевна 5-09-61
Өнөр-жай, курулуш, транспорт жана коммуникация бөлүмү
Башчысы
Темирбаев Мамасыдык  Алимбердиевич 5-00-28
Башкы адиси
Тажибаева Чынара Эргешовна 5-05-265-09-63
Жетектоочу адистери
Нишанбаев МухаммедТурмаматов  Кубатали 5-05-265-09-63
Агроөнөржайды өнүктүрүү жана жаратылышты пайдалануу бөлүмү
Башчысы
Бекташов Ачылбек Жолчубекович 5-05-32
Башкы адистери
Мисиралиев Алтынбек Гафурович 5-05-32
Саттаров Акмат
Жетектоочу адистери
Аззамов Алтынбек Жээнбаевич 5-05-32
Назиров Жаникул Алимбердиевич 5-05-32
Социалдык-маданий өнүктүрүү бөлүмү
Начальник
Рахманбердиев Жамалидин 5-02-45
Башкы адистери
Ташбай уулу  Омурбек 5-05-27
Жетектоочу адистери
Каланова Гулмира Икрамовна 5-05-27
Токсонбаев Бахтияр Токсонбаевич 5-05-27
Билим берүү, маданият, жаштар саясаты жана спорт бөлүмү
Болумдун башчысы
Эшанкулов Жамалидин Таабалдиевич 5-07-53
Башкы адис
5-02-19
Жетектоочу адистери 5-05-27
Темиркулов Мундуз Анаркулович 5-07-53
Анарова Насиба Муратовна 5-02-19
 Коргонуу жана укуктук тартип иштери боюнча бөлүмү
Башчысы
Эшалиев Таштемир Эргешович 5-01-26
Башкы адиси
Темиров Закир Ибраимович 5-05-35
Жетектоочу адиси
 Жоробаев Учкунбек Имамалиевич 5-05-35
Мобилизация сектору
Сектор башчысы
5-05-35
Жетектоочу адиси
Мамасалиев Кубатбек 5-05-35
Жалпы бөлүмү
Башчысы
Адылбеков Азизбек Казыбекович 5-02-46
Башкы адиси
Абдилазизова Бурулкан Абдижалиловна 5-04-35
Жетектоочу адиси
Джураева Гүлназ 5-04-35
Оператор
Асанова  Айчүрөк
Жарандардын кайрылуулары  менен иштөө жана коомчулук менен байланыш боюнча сектору
Сектор башчысы
Имарбекова Нургул Элчибековна 5-07-82
Жетектоочу адиси
Эргешова Чынара Абдуллаевна 5-01-17
Машбюро
Султанова Пайзинса
Имарбекова Назгул
                                                                   Финансалык чарбалык бөлүмү
Начальниги
Жайнаков Нишанбай Мажитович 5-00-08
Завхоз
Балташов  Шумкар 5-01-08
Комендант
Плотник
Алдашев Төлөгөн
Бухгалтерия
Башкы эсепчи
Эркебаев Гыламидин Кадыркулович 5-03-98
Эсепчи – кассир
Имар кызы Чолпонай 5-03-98
«Торт-Гуль» мейманканасы 5-03-50
1 этаж охрана 5-09-60
Атайын гараж
 Ураимов Абдыкаар 5-00-17
Бухгалтер
Атакулова Жамила Жигиталиевна 5-01-18
Эсепчи-кассир
5-01-18
Согди областынын Баткен областындагы өкүлчүлүгү
Есонов Гиесиддин Карамоддинович 5-09-64
Областтык тышкы экономикалык байланыштар жана инвестиция тартуу бөлүмү
Торагасы
Мадымаров Нурболот 5-01-28
Юсупов Чагылган
Айжигитов Турсунбай
Баймурзаев Максатбек 5-05-52
Областтык гендердик саясат жана жаңы муун сектору
Башчысы
Сатыбалдыева Жумагүл Кадыровна 5-04-02
Башкы адис:
Жаныкулова    Чынара  Раимбердиевна 5-04-02
Жетектоочу адисИмарова Токтокан Абдибакировна
 Баткен областтык шайлоо комиссиясы
Төрагасы
Мадалиев Акжол Абдуваитович 5-01-34
Колдошев Алишер 5-05-60
Мамлекеттик кадр кызматынын Түштүк  аймактык өкүлчүлүгү
Торагасы
 Эркебаев Рашид 5-02-93
Ульмасов Данияр 5-14-29
Резиденция  5-03-50
Охрана  5-09-60
Гараж  5-00-17